tel.: 533.851.333 lub 533.855.333
Sklep dla wiertaczy i nie tylko ...

Firma sprzedaż rur studziennych

Jedną z gałęzi firmy PETPOLONIA jest działalność związana z wykonywaniem wierconych studni głębinowych, pomp ciepła, a także pracami ziemnymi. W tej branży posługujemy się znaną już na rynku nazwą handlową PETPOLBUD. Posiadamy specjalistyczny sprzęt budowlany i transportowy. Naszą specjalnością są prace w trudnych i niedostępnych warunkach górskich na Podbeskidziu i Podhalu.

W ramach naszej działalności wykonujemy:

 • wiercone studnie głębinowe „na gotowo” - w wykonywanych przez nas studniach stosujemy profesjonalne rury do studni głębinowych ze wszelkimi atestami o średnicach 125, 140, 160 mm, w zależności od potrzeb Klienta. Po odwierceniu i uzbrojeniu otworu studziennego, każdą studnię pompujemy i czyścimy wodę do pożądanego efektu. Dodatkowo wykonujemy obudowy studni, przyłącza do domu i instalacje wodne do nowych i istniejących studni. 
  Nasze maszyny wiertnicze i współpracujące wjadą na każdą skarpę i są w stanie dowiercić się do wody na każdej głębokości. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wierceń w skale do 140 metrów głębokości.
 • pompy ciepła – wg życzenia inwestora wykonujemy odwierty dla dolnych źródeł zasilania czyli pomp ciepła wraz z uzbrojeniem w szwedzkie sondy MuoviTech, dobieramy i wykonujemy instalacje i montaż pomp ciepła, a także świadczymy usługi wiertnicze jako podwykonawca dla firm specjalizujących się w technice grzewczej.
 • palowania pod mosty – świadczymy usługi dla firm wykonawczych w wykonywaniu pali pod mosty w kamiennym podłożu szczególnie na górzystych terenach.
 • mikropale i gwoździe gruntowe - wykonujemy specjalistyczne odwierty przy stabilizacji zboczy, dróg, mostów i zabezpieczenia wykopów. Modernizujemy, zabezpieczamy i stabilizujemy budynki, słupy i tablice drogowe. 

Współpracowaliśmy przy wielu ważnych inwestycjach dla przedsiębiorstw np.: SKANSKA, PKP, CARITAS, TESCO, BIEDRONKA, boiska sportowe Orlik, Zakłady Wodociągowe, lokalnych firm budowlanych oraz Klientów indywidualnych.

 • prace ziemne koparkami, koparko-ładowarkami, mini i mikro-koparkami: drenaż, niwelacja terenu, wyburzenia, regulacja rzek i cieków, odwierty pod ogrodzenia i peczki, budowa tradycyjnych studni z kręgów, wykonywanie dróg dojazdowych do działek położonych w górach, ławy fundamentowe do domów i domków letniskowych, szamba: tradycyjne betonowe oraz plastikowe
 • transport - posiadamy własny transport ciężarowy, wywrotki, mini-wywrotki, wozidła technologiczne oraz pomoc drogową
 • kostka brukowa - wykonujemy usługi brukarskie kostką brukową i granitową, placów, terenów parkowych, dróg, podwórek, wjazdów
 • ogrodzenia - wykonujemy kompleksowo ogrodzenia, jak też odwierty pod słupki ogrodzeniowe
 • remonty i budowy - budujemy, remontujemy i przebudowywujemy budynki na zamówienie inwestora, współpracujemy z lokalnymi ekipami specjalistycznymi: cieśle, hydraulicy, wykończeniówka.

Dodatkowo, widząc zapotrzebowanie na naszym rynku na produkty służące do budowy studni prowadzimy również sprzedaż towarów przez nasz sklep internetowy www.rurystudzienne.pl

  Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/virtualki/128172/pages.inc.php on line 334

Informacje

Kontakt

 • RURYSTUDZIENNE.PL
  34-205 Stryszawa 178c [k. Suchej Beskidzkiej, woj. małopolskie]
  tel. 533 855 333
  e-mail: info@rurystudzienne.pl
Copyrighy RURYSTUDZIENNE.PL
ilość odwiedzin: 338890, dzisiaj: 83