tel.: 533.851.333 lub 533.855.333
Sklep dla wiertaczy i nie tylko ...

Zwroty i reklamacje

W przypadku jakichkolwiek niezgodności otrzymanego towaru z dokonanym zamówieniem, otrzymania uszkodzonej przesyłki lub nieterminowej dostawy przez kuriera, Klientowi przysługuje prawo do złożenia pisemnej reklamacji w terminie do 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki.

Reklamacje rozpatrywane są do 30 dni roboczych od otrzymania pisemnej reklamacji jeśli wina leży po stronie właściciela www.rurystudzienne.pl. Jeśli wina leży po stronie firmy kurierskiej termin ten może się wydłużyć nawet do 40 dni roboczych.

Reklamacje prosimy przesyłać na adres e-mail: info@rurystudzienne.pl lub pocztą na adres firmy. Odpowiedzi będą odesłane tą samą drogą jaką została złożona reklamacja.

Zwroty towarów są możliwe do 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwroty powinny być ustalone z obsługą www.rurystudzienne.pl i zaakceptowane do zlecenia. Koszt zwrotu pokrywa Klient. Zwrot winien odbyć się firmą kurierską zgodnie z zachowaniem odpowiednich standardów dostawy lub osobiście. Przyjmowane są tylko towary w stanie nienaruszonym, nieuszkodzonym.

Informacje

Kontakt

  • RURYSTUDZIENNE.PL
    34-205 Stryszawa 178c [k. Suchej Beskidzkiej, woj. małopolskie]
    tel. 533 855 333
    e-mail: info@rurystudzienne.pl
Copyrighy RURYSTUDZIENNE.PL
ilość odwiedzin: 305320, dzisiaj: 326