tel.: 533.851.333 lub 533.855.333
Sklep dla wiertaczy i nie tylko ...

Płatność i dostawa

Towar wysyłamy w ciągu 48 godz. (2 dni) roboczych od momentu zaksięgowania się pieniędzy na koncie. Towar dostępny jest w określonej ilości w sklepie internetowym. Zastrzegamy sobie prawo do realizacji zamówień zgodnie z terminem dokonanej wpłaty, dlatego zamówienia będą realizowane w kolejności zgodnie z datą zaksięgowanej wpłaty. W przypadku wyczerpania się zasobów towaru, informację o realizacji będziemy kierować na podany w zamówieniu adres e-mail.

W przypadku dużych zamówień lub pojawiających się przerwach w dostawach od producentów, na które niestety nie mamy wpływu, termin dostawy zamówionych przez Klienta towarów może wynieść od 5 do 30 dni roboczych (licząc od momentu zaksięgowania zapłaty na naszym koncie). Ewentualne informacje o utrudnieniach z dostawą będą przekazywane drogą elektroniczną na podany w zamówieniu adres e-mail.

Towar dostarczany jest kurierem DPD lub DHL w zależności od zamówionego towaru, jego ilości i gabarytów. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, jeśli firma kurierska nie będzie w stanie dostarczyć towaru zakupionego w sklepie on-line. Samochody obsługujące wybrane tereny w Polsce nie obsługują większych gabarytów przesyłek, dlatego nie każdy towar może być przetransportowany. W takim przypadku będziemy wysyłać informację na podany w zamówieniu adres e-mail. Preferujemy wysyłkę rur o długości 1,5 m ze względu na tańszy koszt wysyłki i łatwy transport. Rury o długości 3 m wyceniane są na zapytanie ze względu na ustalenie z Klientem możliwości dostawy zamówionego towaru lub odbiór osobisty.

Informujemy, iż w ostatnich dniach firmy kurierskie dokonały zmiany w regulaminie dotyczących pakowania przesyłak niestandardowych, w zwiazku z tym podany w sklepie koszt przesyłki może ulec zmianie po dokonaniu zamówienia w Sklepie online. W przypadku niższej kwoty transportu zostanie ona odjęta przy fakturze za płatność za pobraniem, w przypadku płatności kartą kredytową kwota zostanie zwócona na konto Klienta, tym samym kanałem płatności online. W przypadku stawki wyższej będziemy kontaktować się indywidualnie z zamawiającym.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w magazynie firmy PETPOLBUD: Kółko Rolnicze os. Madejczyki Górne, 34-205 Stryszawa k. Suchej Beskidzkiej woj. małopolskie

 Akceptowane formy płatności w sklepie internetowym:

 • Płatność kartą kredytową przez system płatności Dotpay
 • Płatność przelewem internetowym przez system płatności Dotpay
 • Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki (tzw. pobranie)
 • Płatność gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie Firmy

Wybraną opcję płatności prosimy wybrać podczas dokonywanie zakupu określonego produktu.

 

Informacje

Kontakt

 • RURYSTUDZIENNE.PL
  34-205 Stryszawa 178c [k. Suchej Beskidzkiej, woj. małopolskie]
  tel. 533 855 333
  e-mail: info@rurystudzienne.pl
Copyrighy RURYSTUDZIENNE.PL
ilość odwiedzin: 305317, dzisiaj: 323